C&R AUDITORS jest profesjonalną firmą audytorską świadczącą usługi doradcze z zakresu audytu i księgowości oraz doradztwa w rachunkowości.

Już od 15 lat oferujemy naszym klientom współpracę opartą na wiedzy i doświadczeniu wcześniej wyniesionym z jednej z najbardziej renomowanych firm audytorsko-konsultingowych, a następnie potwierdzonym w praktyce sukcesami odniesionymi przy realizacji długofalowych, różnorodnych projektów, takich jak: audyty, restrukturyzacje, wyceny, połączenia spółek, pomoc przy likwidacji spółek, czy wprowadzanie zmian - w tym w zasadach rachunkowości.

Nad realizacją poszczególnych zleceń opiekę sprawują zatrudniani przez nas Biegli Rewidenci posiadający rozległą wiedzę w zakresie Polskich i Międzynarodowych Standardów Rachunkowości.

Korzystając z usług C&R AUDITORS wybieracie Państwo współpracę z zespołem wysokiej klasy biegłych rewidentów posiadających rozległą wiedzę w zakresie Polskich i Międzynarodowych Standardów Rachunkowości jak również wieloletnie doświadczenie.

Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej!


English